آتلیه طراحی | کانون تبلیغاتی افق اندیشه
15584
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15584,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

آتلیه طراحی

آتلیه طراحی کانون افق اندیشه با همکاری نیروهای متخصص و تحصیل کرده در امر طـراحی و گرافیک و هـمچنین با در اخـتیار داشتن تجهیزات پیشرفته نرم افزاری روز دنیا سعی در هر چه بهتر و بالاتر بردن سطح سلیقه مخاطب خود دارد.  فـــنون ســـاختن و کارکـــردن بـــا تصـــاویر (ترسیم و عـــکاسی) به منـــظور ارتـــباط بصری در مــــفهوم وسیع طــراحـی گــــرافیک اهمیت فوق العاده ی ارتباط تصویری در بازاریابی و تبلیغات، گروهی از ورزیـده ترین طراحان گرافیک ایران را با ایـده هــای بکرو توانمندی های هنری و فنی در اختیار دارد . طراحـان و مشاوران ما همواره در کـنار شما هسـتند تـا با راهنمایی های خود، شمارا در انتخاب بهترین گزینه ها یاری دهند .

طراحی لوگو

پرچم یک ملت با طرح آن آغاز می شود. شکل ها و رنگ های متفاوت به منظور معنابخشی نمادین به پرچم انتخاب می گردند. هر پرچم منحصر به فرد است و تفاوت بسیاری با سایر پرچم ها دارد دیدن پرچم احساس غرور، اشتیاق یا تحقیر را بر می انگیزد. لوگوها نیز همین طور هستند.

q

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی به عنوان یک رشته و شغل، آمیخته‌ای است از علم و هنر. هر یک از دو رکن علم و هنر آنچنان جایگاه محکم و استواری در پیکره طراحی صنعتی دارند که با حذف هر کدام، روند طراحی صنعتی به سرانجام نرسیده و نهایتاً نتیجه کار یا به سمت صنعت صِرف منحرف شده و یا به سوی هنر صرف.با این توصیف می‌توان به این نتیجه رسید که طراحی صنعتی به‌حق نام مناسبی برای این رشته است.

نقش و نشانه

چون نقش و نشانه ابعادی مختصر و کوچک دارد، به نظر هیچ کس نمی رسد که طراحی مراحلی طولانی و جستجو گرانه ای داشته باشد، ولی در واقعیت، طراحی نشانه کاری نیست که به یکباره انجام شود و چه بسا که طراحان برای جستجو مطلوب در هر مورد بارها مطالعه و طراحی های متعددی را تکرار و یا عوض می کنند تا ایده را به بهترین شکل در آورد. زیرا نشانه باید سر انجام به شکل ساده تبدیل شود.

معنای خلاقیت در طراحی و بالا بردن این توانایی

خلاقیت در طراحی یعنی انعطاف پذیری ذهن و نترسیدن از ایده ها و طرح های جدید و اعتماد به نفس و در عین حال کاری با کیفیت و مورد پسند .خلاقیت در طراحی این نیست که کسی کاری را انجام دهد که تا به حال هیچ کسی انجام نداده است بلکه خلاقیت ادغام ایده های قبلی نیز می باشد . افراد کمی هستند که ایده هایی دارند که تا بحال کسی انجام نداده است و شاید بتوان اسم آن را اصالت گذاشت ولی خلاقیت , هنر در هم آمیختن ایده های قبلی و ایده های مطرح شده در افراد مختلف را نیز شامل می شود . بنابراین خلاقیت توانایی مشاهده اتصالات و روابط و توانایی های دیداری و شنیداری و ذهنی می باشد . در یک طراحی ممکن است از یک و یا چندین طرح الگو برداری شود و با ترکیب مناسب آنها ایده نو و جدید به وجود آورد . در این موارد طرح به دست امده شاید شباهت زیادی هم به طرح های الگو برداشته شده نداشته باشد . یک طراح خلاق به مانند دانشمند آزمایشگاه می باشد و با شکل ظریفی طرح ها را در هم آمیخته و به صورت نظام مند آنها را آزمایش می کند و در آخر نتیجه ای مورد پسند و ایده ای جدید از خود به جای می گذارد .

مشتریان ما