آتلیه عکاسی | کانون تبلیغاتی افق اندیشه
14869
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
عکاسی تبلیغاتی

امروزه شرکت ها و کارخانجات برای معرفی محصولات خود نیاز به عکس تبلیغاتی از محصول دارند که در یک فریم کارایی و کیفیت محصولات را با جزئیات واضح شرح نمایشی دهد.

عکاسی مدلینگ

رایج ترین عکاسی در جامعه امروز،عکاسی مدلینگ است. خلق این تصاویر تکنیکهای خاص و خلاقانه را طلب می کند. تبحر در نورپردازی گامی بلند در این تکنیک بشمار می آید.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی شاخه ای از عکاسی است که به نمایش کامل و با کیفیت محصول می پردازد که شامل عکاسی از هر موضوعی مرتبط با فعالیت شرکت خدماتی یا تولیدی می گردد.

عکاسی معماری

هدف اصلی عکاسی معماری،گرفتن تصاویر زیبا از ساختمان‌ها است، اما عکاسی معماری فقط به عکس‌های کلی از ساختمان محدود نمی شود بلکه یک فرم هنری محسوب می شود.

عکاسی life style

در این عکاسی هدف ثبت پرتره،مردم در موقعیت ها، اتفاقات زندگی واقعی و یا نقاط عطف آن به صورت هنرمندان است. هدف اصلی الهام گرفتن و یا گفتن داستانی از زندگی مردم است.

عکاسی هنر های زیبا

 تصاویری که نمایانگر یک اثر هنری هستند.تصاویری بسیار خلاقانه که جذابیت خاصی دارند.بنابراین آن را می‌توان معادل بیان افکار و احساسات یک هنرمند روی بوم نقاشی دانست.

نمونه کارهای ما

OFOQ ANDISHE PHOTOGRAPHY STUDIO