درباره ما | کانون تبلیغاتی افق اندیشه
15264
rtl,page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15264,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

افق اندیشه در یک نگاه…

تاسیس در ۱۳۹۴  به عنوان یکی از خلاق ترین آژانس های تبلیغاتی فول سرویس ایران.

برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب با قابلیت تدوین و ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی از جمله طراحی کمپین، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، اجرای تبلیغات در رسانه‌ ملی ، پشتیبانی، خدمات ارزش افزوده، روابط عمومی و رویدادها و تجارب مشتریان. طراحی خلاقانه ترین کمپین ها با کمک تیم خلاقیت خوش فکر در راستای پدید آوردن حداکثر اثربخشی در نظر مخاطبان. قابلیت برنامه ریزی برای اجرا و پخش کلیه خدمات تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن در تمامی رسانه های تبلیغاتی موجود در سرتاسر کشور توسط تیم کاملاً حرفه‌‌ای در زمینه بازاریابی و تبلیغات.

عصر حاضر عرصه تکنولوژی و تبلیغات است و روشهای نوین تبلیغاتی دلیل تشویق موسسات و ترغیب مخاطبان به محصولات اقتصادی ، فرهنگی و هنری است. تبلیغات باعث پیشرفت ارائه خدمات، فعالیت ها و هــمچنین شناخت بیشتر مخاطب از محصولات می شود. شیوه های نوین تبلیغات آنچنان با فـعالیت ها و شغلها در آمیخته که جزء لاینفک محصولات و خدمات محسوب می شود. سازمان ها و شرکت ها در راستای تحقق و چشم انداز خود فعالیت های مختلف و پیچیده ای را انجام می دهند. اما سازمان برتر و پیشرو فعالیت ها و فرایندهای کسب و کار خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه، با کیفیت و با صرف منابع و هزینه موثر انجام می دهند. اجرای فعالیت ها به شیوه ای متفاوت، در واقع رمز برتری این شرکت یا سازمان در بازارهای به شدت رقابتی امروزی است.

کانون تبلیغاتی افق اندیشه از ابتدای تأسیس بـا گـردآوری و همکاری نیروهای متخصص و در جهت دست یافتن اصولی به اهداف و دور نماهای مجموعه های گوناگون و ارائه خدمات هر چه بهتر، از حضور کارشناسان و مشاوران برجسته ای که هر کدام در گزینه های متفاوتی تبحر دارند بهره برده است.کارشناسانی که هر کدام در زمینه های خدماتی خود ید طولا و هنری قابل دفاع دارند.گروهی هستیم که اگر چه از تاریخ شروع به کارمان بصورت یک تیم مستقل، با نام و نشانی جدید چندی بیش نمی‌گذرد ،درست است که افق اندیشه تازه از را رسیده است ولی تمامی اعضای این کانون در بخش های مختص به خود، بیش از ۱۰ سال فعالیت مستمر و حرفه ای داشته اند. و با در کنار هم قرار گرفتن این افراد و همچنین تجربیات موثر آنان در بازار های مختلف ، سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ این باور و واقعیت را بوجود آورده است که، افق اندیشه گروهی جوان و تجربه ای گران را در یکجا و همزمان دارد .ما به داشته های خود ایمان داریم و به شما اطمینان می دهیم،درکانون افق اندیشه بهترین ها را در کنار هم به نمایش خواهیم گذاشت.

THINK HORIZON