لزوم داشتن سایت برای کسب و کار | کانون تبلیغاتی افق اندیشه | طراحی سایت
32943
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-32943,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار

اشتراک گذاری در

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار : امروزه با پیشرفت علم کیفیت زندگی مردم تغییر کرده است و تکنولوژی به تمام ابعاد زندگی مردم وارد شده است تا کیفیت زندگی ها بهتر شود. تعداد استفاده کنندگان از اینترنت روز به روز در حال افزایش است و مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما می گردنند بر روی اینترنت است در نتیجه داشتن وب سایت برای شرکت ها و ارگان ها و… الزامی و از ارکان اصلی موفقیت می باشد.
در قرن بیست و یکم که همه چیز رو به دیجیتال شدن است حضور یک کسب و کار در محیط اینترنت اجتناب نا پذیر تلقی می شود و لزوم داشتن سایت برای کسب و کار بیش تر احساس می شود.
لزوم داشتن سایت برای کسب و کار و یا سازمان رکن اساسی استراتژی نام تجاری شما است.
اما اساسا یک وب سایت چگونه تعریف می شود؟
به مجموع صفحات مرتبط به هم که اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد وب سایت گویند که هر شخصی و یا هر شرکتی می تواند در شبکه های اینترنتی فعالیت کند . با داشتن وب سایت هر شخصی حقیقی و حقوقی می تواند وارد عرصه ی تجارت الکترونیک شود .
یکی از مزیت های داشتن وب سایت و لزوم داشتن سایت برای کسب و کار این است که در هر نقطه از جهان هم که باشی با در دسترس بودن اینترنت می توان به وب سایت مورد نظر دسترسی پیدا کرد .

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار
وب سایت برای شما مانند یک فروشگاه شبانه روزی عمل می کند یعنی خدمات شرکت را در هر زمان و در تمامی ساعات شبانه روز و روز های تعطیل در اختیار مشتریان قرار می دهد .
لزوم داشتن یک سایت برای کسب و کار میتواند اقدام بسیار موثری در فضای مجازی برای حضور شما و جذب مشتری بیشتری داشته باشد و باعث فروش بیشتر می شود و به خرید مشتری که اسان تر وسریع تر انجام میشود کمک میک ند.با ایجاد تجربه کاربری بهینه برای مشتریان نام تجاری کسب و کار شما برای مدت بیشتری و به صورت مفید تری در ذهن مشتری باقی می ماند .
حتی اگر از حیطه ی کسب و کار هم فاصله بگیریم حضور شخصی به کمک سایت در اینترنت بنابه بالا بردن اعتبار شخصی دلیل محکم برای داشتن یک سایت در اینترنت می باشد.
اگر این تصور در ذهن شما وجود دارد که کسب و کار شما به علت کوچک بودن درامد زیادی برای شما نخواهد داشت کاملا در اشتباه هستید بسیاری از کسب و کار های کوچک به کمک وب سایت ها و تبلیغات اینترنتی و حضور موثر در شبکه های اجتماعی بسیار موفق بوده و قرارداد های زیادی می بندند و مشتریان زیادی پیدا کرده و اعتبار زیادی در بین مردم پیدا کردند .
ممکنه شما نتوانید به عنوان وب مسترو یا مدیر یک کسب و کار سرمایه ی زیادی به شرکت خود اختصاص دهید که در این حالت شما می توانید با بهره گیری از ابزارها و راهکارها ی موجود مشکل خود را حل کرده و از این فضا استفاده کرده که یکی از این راه ها وبلاگ نویسی می باشد.
اگر قصد دارید کسب و کار خود را گسترش داده و در عرصه ی بین المللی فعالیت کنید الزام داشتن سایت برای کسب و کارچند زبانه به عنوان قدم اول می تواند به شما کمک فراوانی بکند و هیچ کس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرز های جغرافیایی شود در حالی که وب سایتی نداشته باشد.برای برخی از کسب و کار های نو پا بازاریابی کار سخت و چالش بر انگیز است و بازاریابی انلاین نیز سخت تر وچالش بیشتری دارد و زمانی سخت تر می شود پول کافی برای بازاریابی انلاین وجود نداشته باشد .
لزوم داشتن سایت برای کسب و کار و همچنین درامد داشتن سایت به میزان فعالیت صاحب سایت بروز رسانی و رسیدگی به انها نیز بستگی دارد .
امروزه اشخاص بسیار زیادی هستن که عمده ی درامد شان از طریق سایت و مشتریان انلاین است.
با داشتن وب سایت فروشگاهی بسیاری از هزینه ها حذف شده مانند اجاره ی مکان هزینه ی اب و برق و… و همچنین می توانید در منزل کار خود را انجام دهید و تنها هزینه ی طراحی فروشگاه و هزینه ی هاستینگ سالیانه تعلق میگیرد .
در فروشگاه های انلاین هیچ محدودیتی برای فروش محصول وجود ندارد که تنها خود شخص میتواند این کار را انجام دهد که این خود موجب کاهش هزینه می گردد .
چه کسانی به طراحی سایت نیاز دارند؟اگر شما هم جز ان دسته از کسانی هستید که خرید و فروش کالا انجام میدهید نیاز به یک طراحی سایت های فروشگاهی نیاز دارید و لزوم داشتن سایت برای کسب و کار احساس میشود .

لزوم داشتن سایت برای کسب و کار
لزوم داشتن سایت برای کسب و کار و افزایش درامدها :
برای کسب درامد از طریق طراحی سایت ۲ راه کلی وجود دارد :
۱:ساخت سایت شخصی و پر بازدید
۱-۱:کسب درامد از طریق سایت شخصی : تبلیغات

۲:طراحی و مدریت سایت های دیگران
اگر شما سایت پر بازدیدی دارید میتوانید از ۲طریق کسب درامد کنید :تبلیغات اجاره ای و تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی به این صورت میباشد که یک بنر از سایت های مشخص تبلیغات کلیکی دریافت میکنید و ان را در سایت خود قرار میدهید و بابت ان پولی دریافت میکنید.
تبلیغات اجاره ای تبلیغاتی اند که در قسمتی از سایت خود را که مخصوص تبلیغات است در یک بازه ی زمانی به شخص اجاره میدهید.
سایت های پویا : اینگونه سایت ها بسیار پرکاربرد و همگانی و پر کاربرد است بیش از ۹۰%سایت های دنیا سایت های پویا هستند این سایت ها از سیستم های مدیریت محتوا و بانک های اطلاعاتی استفاده میکنند .
سایت های ایستا :سایت هایی هستند که کار کردن با ان ها دشوارتر و سخت تر است و از سیستم های مدیریت محتوا و و بانک های اطلاعاتی استفاده نمیکنند و سایت های ایستا برعکس سایت های پویا هستند.همانطور که داشتن اینترنت وموبایل وتلفن روزی اختیاری بوده ولی امروزه ضروری و واجب است و لزوم داشتن سایت برای کسب وکار نیز روزی ضروری خواهد شد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه